page_banner

„Baker-Polito“ administracija praneša apie nuotekų valymo įrenginių novatoriškų technologijų finansavimą

Baker-Polito administracija šiandien skyrė 759 556 USD dotacijų, skirtų paremti šešis novatoriškus techninius pasiekimus Plymouth, Hull, Haverhill, Amherst ir Palmer nuotekų valymo įrenginiuose. Finansavimas, suteiktas pagal Masačusetso švarios energijos centro (MassCEC) nuotekų valymo bandomąją programą, remia valstybinius nuotekų valymo rajonus ir valdžios institucijas Masačusetse, kurie demonstruoja novatoriškas nuotekų valymo technologijas, kurios gali sumažinti energijos poreikį, atgauti tokius išteklius kaip šiluma, biomasė, energiją ar vandenį ir (arba) išvalyti maistines medžiagas, tokias kaip azotas ar fosforas.

„Nuotekų valymas yra daug energijos reikalaujantis procesas, ir mes esame įsipareigoję glaudžiai bendradarbiauti su visos Sandraugos savivaldybėmis, kad palaikytume novatoriškas technologijas, kurios padėtų sukurti švaresnes ir efektyvesnes patalpas“, - sakė gubernatorius Charlie Bakeris. „Masačusetsas yra nacionalinis inovacijų lyderis, ir mes tikimės finansuoti šiuos vandens projektus, kurie padės bendruomenėms sumažinti energijos naudojimą ir sumažinti išlaidas“.

„Parama šiems projektams padės plėtoti novatoriškas technologijas, kurios žymiai pagerins nuotekų valymo procesą, kuris yra vienas didžiausių elektros energijos vartotojų mūsų bendruomenėse“, - sakė leitenantas gubernatorius Karyn Polito. „Mūsų administracija su malonumu teikia strateginę paramą savivaldybėms, kad padėtų joms spręsti su nuotekų valymu susijusias problemas ir padėtų Sandraugai taupyti energiją.“

Šių programų finansavimas gaunamas iš „MassCEC“ atsinaujinančios energijos fondo, kurį 1997 m. Masačusetso įstatymų leidėjas įsteigė panaikindamas elektros energijos rinkos reguliavimą. Patikėjimas finansuojamas iš sistemos naudos mokesčio, kurį moka Masačusetso elektros investuotojams priklausančių komunalinių paslaugų klientai, taip pat savivaldybių elektros departamentai, kurie pasirinko dalyvauti programoje.

„Masačusetsas yra įsipareigojęs įgyvendinti ambicingus šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimo tikslus, o darbas su valstybės miestais ir miesteliais siekiant pagerinti nuotekų valymo proceso efektyvumą padės mums pasiekti šiuos tikslus“, sakė energetikos ir aplinkos reikalų sekretorius Matthew Beatonas. „Pagal šią programą remiami projektai padės nuotekų valymo procesui sumažinti energijos naudojimą ir naudos aplinkai mūsų bendruomenėms.“

„Džiaugiamės galėdami suteikti šioms bendruomenėms išteklių tyrinėti novatoriškas technologijas, kurios mažina vartotojų išlaidas ir didina energijos vartojimo efektyvumą“ sakė MassCEC generalinis direktorius Stephenas Pike'as. „Nuotekų valymas yra nuolatinis iššūkis savivaldybėms, ir šie projektai siūlo galimus sprendimus, tuo pačiu padėdami Sandraugai sustiprinti savo, kaip nacionalinio energijos vartojimo efektyvumo ir vandens technologijos lyderio, poziciją.“

Masačusetso aplinkos apsaugos departamento sektoriaus ekspertai dalyvavo vertinant pasiūlymus ir pasiūlė informacijos apie siūlomų naujovių lygį ir galimą energijos vartojimo efektyvumą.

Kiekvienas apdovanojamas projektas yra savivaldybės ir technologijų tiekėjo partnerystė. Programa panaudojo papildomus 575 406 USD finansavimą iš šešių bandomųjų projektų.

Finansavimas buvo skirtas šioms savivaldybėms ir technologijų tiekėjams:

Plimuto savivaldybės oro uostas ir JDL aplinkos apsauga (150 000 USD) - Finansavimas bus naudojamas įrengiant, stebint ir įvertinant mažo energijos kiekio membraninio biologinio nuotekų valymo reaktorių mažame oro uosto komunalinių nuotekų valymo įrenginyje.

Korulo miestas, AQUASIGHTir Woodard & Curran (140 627 USD) - Finansavimas bus naudojamas dirbtinio intelekto platformai, vadinamai APOLLO, įdiegti ir prižiūrėti, kuri informuoja nuotekų darbuotojus apie visus operacinius klausimus ir veiksmus, kurie padidintų veiklos efektyvumą.

Haverhillo miestas ir AQUASIGHT (150 000 USD) - Finansavimas bus naudojamas dirbtinio intelekto platformai APOLLO įdiegti ir prižiūrėti Haverhillo nuotekų valymo įrenginyje.

Plimuto, Kleinfelderio ir Ksylemo miestas (135 750 USD) - finansavimas bus naudojamas įsigyti ir įdiegti optinius maistinių medžiagų jutiklius, kuriuos sukūrė „Xylem“, kurie veiks kaip pagrindinė maisto kontrolės proceso kontrolės priemonė.

Amhersto miestas ir „Blue Thermal Corporation“ (103 179 USD) - finansavimas bus naudojamas nuotekų šilumos siurbliui įrengti, stebėti ir atiduoti eksploatuoti, kuris Amhersto nuotekų valymo įrenginiams iš atsinaujinančių šaltinių tieks atsinaujinantį ir pastovų šildymą, aušinimą ir karštą vandenį.

Palmerio miestas ir „The Water Planet Company“ (80 000 USD) - finansavimas bus naudojamas azoto pagrindu veikiančiai aeracijos kontrolės sistemai ir mėginių ėmimo įrangai įrengti.

„Merrimacko upė yra vienas didžiausių mūsų Sandraugos gamtos turtų, todėl mūsų regionas turi padaryti viską, kas įmanoma, kad užtikrintų Merrimack apsaugą ateinančiais metais“, sakė valstybės senatorė Diana DiZoglio (D-Methuen). „Ši stipendija labai padės Haverhill miestui pritaikyti technologijas, kurios padėtų padidinti jo nuotekų valymo sistemos efektyvumą ir efektyvumą. Mūsų nuotekų valymo įrenginių modernizavimas yra esminis žingsnis užtikrinant sveikatą ir saugą ne tik gyventojams, upę naudojantiems poilsiui ir sportui, bet ir laukiniams gyvūnams, kurie „Merrimack“ ir jo ekosistemą vadina namais “.

„Šis MassCEC finansavimas leis Hullui užtikrinti, kad jų nuotekų valymo įrenginys veikia be jokių veiklos problemų“, sakė valstybės senatorius Patrickas O'Connoras (R-Weymouth). „Būdami pakrantės bendruomene, svarbu, kad mūsų sistemos veiktų efektyviai ir saugiai.“

"Mes džiaugiamės, kad MassCEC pasirinko Haverhillą šiai stipendijai", sakė valstybės atstovas Andy X. Vargasas (D-Haverhillas).„Mums pasisekė, kad Haverhillo nuotekų įrenginyje turime puikią komandą, kuri išmintingai panaudojo naujoves toliau tobulindama viešąją paslaugą. Esu dėkingas MassCEC ir tikiuosi toliau remti valstybės iniciatyvas, kurios diegia naujoves ir gerina mūsų gyventojų gyvenimo kokybę. “

„Masačusetso Sandrauga ir toliau teikia pirmenybę finansavimui ir technologijoms, skirtoms pagerinti vandens kokybę visose mūsų upėse ir geriamojo vandens šaltiniuose“, sakė valstybės atstovė Linda Dean Campbell (D-Methuen). „Aš sveikinu Haverhill miestą už tai, kad jis įdiegė šią naujausią ir ekonomišką technologiją, kad pagerintų nuotekų valymą ir kad šis tikslas būtų prioritetas.“

„Mes vertiname Sandraugos investicijas į mūsų bendruomenę, siekiant išplėsti miesto technologijos naudojimą siekiant efektyvesnio darbo, o galiausiai ir išsaugojimo bei aplinkos sveikatos“. sakė valstybės atstovas Joanas Meschino (D-Hinghamas).

„Dirbtinis intelektas yra labai perspektyvi technologija, kuri gali žymiai pagerinti efektyvumą ir operacijas“, sakė valstybės atstovė Lenny Mirra (R-West Newbury). „Viskas, ką galime padaryti, kad sumažintume energijos poreikį, taip pat azoto ir fosforo nutekėjimą, būtų svarbus mūsų aplinkos pagerinimas“.


Skelbimo laikas: kovo-04-2021