page_banner

Baker-Polito administracija skelbia finansavimą naujoviškoms technologijoms nuotekų valymo įrenginiuose

„Baker-Polito“ administracija šiandien skyrė 759 556 USD dotacijų, kad paremtų šešis naujoviškus techninius nuotekų valymo įrenginius Plimute, Hule, Haverhill, Amherst ir Palmer.Finansavimas, suteiktas per Masačusetso švarios energijos centro (MassCEC) nuotekų valymo bandomąją programą, remia Masačusetso valstybinius nuotekų valymo rajonus ir valdžios institucijas, kurios demonstruoja novatoriškas nuotekų valymo technologijas, galinčias sumažinti energijos poreikį, atgauti išteklius, tokius kaip šiluma, biomasė, energijos arba vandens ir (arba) atkuriamųjų maistinių medžiagų, tokių kaip azotas arba fosforas.

„Nuotekų valymas yra daug energijos reikalaujantis procesas, todėl esame įsipareigoję glaudžiai bendradarbiauti su savivaldybėmis visoje Sandraugoje, kad palaikytume naujoviškas technologijas, kurios leidžia kurti švaresnius ir efektyvesnius įrenginius.sakė gubernatorius Charlie Bakeris.„Masačusetsas yra nacionalinis inovacijų lyderis ir tikimės finansuoti šiuos vandens projektus, kad padėtų bendruomenėms sumažinti energijos suvartojimą ir išlaidas.

„Parama šiems projektams padės tobulinti novatoriškas technologijas, kurios žymiai pagerins nuotekų valymo procesą, kuris yra vienas didžiausių elektros vartotojų mūsų bendruomenėse.- sakė gubernatorius leitenantas Karyn Polito.„Mūsų administracija džiaugiasi galėdama teikti strateginę paramą savivaldybėms, kad padėtų joms įveikti nuotekų valymo iššūkius ir padėti Sandraugai taupyti energiją.

Šias programas finansuoja „MassCEC“ atsinaujinančios energijos fondas, kurį 1997 m. Masačusetso įstatymų leidėjas įkūrė kaip dalį elektros komunalinių paslaugų rinkos reguliavimo panaikinimo.Patikos fondas finansuojamas iš sistemos naudos mokesčio, kurį moka Masačusetso investuotojams priklausančių komunalinių paslaugų klientai, taip pat savivaldybių elektros skyriai, kurie pasirinko dalyvauti programoje.

„Masačusetsas yra įsipareigojęs siekti mūsų ambicingų šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimo tikslų, o darbas su miestais ir miesteliais visoje valstijoje, siekiant pagerinti nuotekų valymo proceso efektyvumą, padės mums pasiekti šiuos tikslus.sakė energetikos ir aplinkos reikalų sekretorius Matthew Beatonas.„Šios programos remiami projektai padės nuotekų valymo procesui sumažinti energijos suvartojimą ir teikti naudą aplinkai mūsų bendruomenėms.

„Džiaugiamės galėdami suteikti šioms bendruomenėms išteklių, kad jie galėtų ištirti naujoviškas technologijas, kurios sumažina vartotojų išlaidas ir pagerina energijos vartojimo efektyvumą.sakė „MassCEC“ generalinis direktorius Stephenas Pike'as.„Nuotekų valymas yra nuolatinis iššūkis savivaldybėms, o šie projektai siūlo galimus sprendimus ir padeda Sandraugai sustiprinti savo, kaip energijos efektyvumo ir vandens technologijų lyderės, pozicijas.

Sektoriaus ekspertai iš Masačusetso aplinkos apsaugos departamento dalyvavo vertinant pasiūlymus ir pateikė informaciją apie siūlomų inovacijų lygį ir galimą energijos vartojimo efektyvumą.

Kiekvienas apdovanotas projektas yra savivaldybės ir technologijų tiekėjo partnerystė.Programa papildomai finansavo 575 406 USD iš šešių bandomųjų projektų.

Finansavimą gavo šios savivaldybės ir technologijų tiekėjai:

Plimuto miesto oro uostas ir JDL aplinkos apsauga(150 000 USD) – finansavimas bus naudojamas mažos energijos membraniniam biologinio nuotekų valymo reaktoriui įrengti, stebėti ir įvertinti oro uosto mažoje komunalinių nuotekų valymo įstaigoje.

Hull miestas, AQUASIGHT,ir Woodard & Curran(140 627 USD) – Lėšos bus naudojamos dirbtinio intelekto platformai, vadinamai APOLLO, kuri informuoja nuotekų darbuotojus apie bet kokias veiklos problemas ir veiksmus, kurie padidintų veiklos efektyvumą, įdiegti ir prižiūrėti.

Haverhill miestelis ir AQUASIGHT(150 000 USD) – finansavimas bus naudojamas dirbtinio intelekto platformai APOLLO diegti ir prižiūrėti Haverhilo nuotekų valymo įrenginyje.

Plimuto, Kleinfelderio ir Ksilemo miestas(135 750 USD) – Lėšos bus naudojamos Xylem sukurtiems optiniams maistinių medžiagų jutikliams, kurie bus pagrindinė maistinių medžiagų pašalinimo proceso valdymo priemonė, įsigyti ir įdiegti.

Amhersto miestelis ir Blue Thermal Corporation(103 179 USD) – Lėšos bus naudojamos nuotekų šilumos siurbliui įrengti, stebėti ir eksploatuoti, kuris Amherst nuotekų valymo įrenginiui teiks atsinaujinantį ir pastovų šildymą, vėsinimą ir karštą vandenį iš atsinaujinančių šaltinių.

Palmerio miestas ir „The Water Planet Company“.(80 000 USD) – finansavimas bus naudojamas azoto pagrindu veikiančiai aeracijos valdymo sistemai įrengti kartu su mėginių ėmimo įranga.

„Merrimack upė yra vienas didžiausių mūsų Sandraugos gamtos lobių, o mūsų regionas turi padaryti viską, ką gali, kad užtikrintų Merrimack apsaugą ateinančiais metais.sakė valstijos senatorė Diana DiZoglio (D-Methuen).„Ši dotacija labai padės Haverhilo miestui pritaikyti technologiją, kuri padidins savo nuotekų valymo sistemos efektyvumą ir efektyvumą.Nuotekų valymo įrenginių modernizavimas yra esminis žingsnis siekiant užtikrinti ne tik gyventojų, kurie upę naudoja poilsiui ir sportui, bet ir laukinės gamtos, vadinančios Merrimack ir jos ekosistemą namais, sveikatą ir saugumą.

„Šis „MassCEC“ finansavimas leis „Hull“ užtikrinti, kad jų nuotekų valymo įrenginys veiktų be jokių eksploatacinių problemų.sakė valstijos senatorius Patrickas O'Connoras (R-Weymouth).„Kadangi yra pakrantės bendruomenė, svarbu, kad mūsų sistemos veiktų efektyviai ir saugiai.

„Džiaugiamės, kad MassCEC šiai dotacijai pasirinko Haverhillą“,sakė valstybės atstovas Andy X. Vargas (D-Haverhill).„Mums pasisekė, kad Haverhill nuotekų įrenginyje turime puikią komandą, kuri išmintingai panaudojo naujoves toliau gerindama viešąsias paslaugas.Esu dėkingas MassCEC ir tikiuosi ir toliau remti valstybės iniciatyvas, kurios kuria naujoves ir gerina mūsų gyventojų gyvenimo kokybę.

„Masačusetso Sandrauga ir toliau teikia pirmenybę finansavimui ir technologijoms, kad pagerintų vandens kokybę visose mūsų upėse ir geriamojo vandens šaltiniuose“,sakė valstybės atstovė Linda Dean Campbell (D-Methuen).„Sveikinu Haverhilo miestą įdiegus šią naujausią ir ekonomiškai efektyvią technologiją gerinant nuotekų valymą ir kad šis tikslas tapo prioritetu.

„Mes vertiname Sandraugos investicijas į mūsų bendruomenę, siekiant išplėsti miesto technologijų naudojimą, siekiant veiklos efektyvumo, o galiausiai ir aplinkos išsaugojimo bei sveikatos“,sakė valstybės atstovė Joan Meschino (D-Hingham).

„Dirbtinis intelektas yra labai perspektyvi technologija, galinti labai pagerinti efektyvumą ir operacijas.sakė valstijos atstovas Lenny Mirra (R-West Newbury).„Viskas, ką galime padaryti, kad sumažintume energijos poreikį, taip pat azoto ir fosforo nutekėjimą, būtų svarbus mūsų aplinkos pagerėjimas.

Straipsnis atkurtas iš:https://www.masscec.com/about-masscec/news/baker-polito-administration-announces-funding-innovative-technologies-0


Paskelbimo laikas: 2021-04-04